Heather MorrisIII

Heather Elizabeth Morris

7,1
1 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Morris

Właśnie się dowiedziałam, że Heather jest w trzecim miesiącu ciąży. Moneith poszedł na odwyk, więc postać Finna zostanie wyłączona na razie z fabuły. Heath niedyspozycyjna będzie prawdopodobnie już gdzieś w czerwcu, co pewnie będzie wpływać na sezon 5. Wiadomo już coś, co będzie z jej rolą w Glee?

ciotkaEliza

odejdzie po tym sezonie i juz nie wroci

brittana

Zadrżałam po tym zdaniu. Gdzie znalazłaś te informacje?

ciotkaEliza

Poczekaj na oficjalne informacje od foxa na razie nic nie wiadomo i nie sluchaj kolegi wyzej :)

Brejk23

jestem dziewyczyna -,-

brittana

a ja chlopcem moze sie poznamy? Przepraszam,ze zalozylam,ze jestes chlopakiem,ale wiesz jak to jest jak ma sie koze z owca na avatarze ; - P

ciotkaEliza

co do heather: czytalam o tym na paru blogach, niby potwierdzone przez pare zrodel ;/. mam jednak nadzieje ze wroci i nadal bedziemy mogli widziec britt z samem ;)

brittana

zaraz sie zrzygam

Brejk23

od wspanilosci tej pary :) nie moge sobie wyobrazic serialu glee bez nich. Widac,ze od zawsze laczylo ich glebokie uczucie :)

Brejk23

juz w sezonie pierwszym tego serialu wiedzialam ze beda razem! nawet jak nie bylo jeszcze sama ;p bratnie duszne, na zawsze razem, na wieki wieków, amen

brittana

i niech Buk blogoslawi

brittana

haha nasza gwiazdka sie odezwala :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones