Heather MorrisIII

Heather Elizabeth Morris

7,1
1 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Morris

Heather jest niesamowita. Genialna tancerka, świetna aktorka (choć nie wiem, czy jest
wiele do grania - zauważyłam, że Heather zachowuje się tak samo, jak Brittany, lub może
na
odwrót), dobra piosenkarka (słychać to w "Touch-a, Touch-a, Touch-a Touch Me"), w "Me
Against the Music" nieźle rapuje. No i jest fantastyczną osobą! Kocham.

Gleek99

"świetna aktorka (choć nie wiem, czy jest
wiele do grania - zauważyłam, że Heather zachowuje się tak samo, jak Brittany, lub może
na
odwrót)"

Co rozumiesz przez "zachowuje się tak samo lub może na odwrót", bo o ile dobrze rozumiem to to się wyklucza o0

rose_fw

"może na odwrót" - chyba bardziej wypada napisać, że to Brittany zachowuje się jak Heather, a nie Heather jak Brittany, jako że Britt jest postacią fikcyjną.
Wiem, że trochę to pogmatwane, nie wiem, co się ze mną działo przy okazji pisania tamtego postu.

Gleek99

Dzięki za wyjaśnienie ;)
Być może i jest tak jak piszesz, ale nie wiem. Nie znam Heather ani nie oglądam z nią wywiadów także się nie wypowiem.

rose_fw

Ja także jej nie znam, a wywiadów nie widziałam wiele, bo ich nie ma. Wydaje się być jednak raczej zabawną osobą w życiu, zachowywać się ja Brittany minus głupota.

Gleek99

No też myślę, że "minus głupota" xD.. ale fajnie gra Brit. Ile w tym gry aktorskiej ile siebie samej tego nie wiem, ale nie zmienia to faktu, że wykreowała ciekawą postać ;p

Gleek99

jest genialną tancerką i dobrą aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones