Heather MorrisIII

Heather Elizabeth Morris

7,1
1 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heather Morris

Jako Brittany w Glee jest świetna. I te jej teksty, oj głupiutka jest XD

koko1_1

Zgadzam się, jest świetna. To jeden z moich ulubionych tekstów Brittany : odcinek 17-Zła renoma, kiedy Mercedes, Tina, Kurt i Artie omawiają jak dostać się na Gliste a Arite się pyta dlaczego Brittany jest z nimi ona odpowiada "Jestem tu od pierwszej przerwy, mam przeziębieni i zażyłam wszystkie antybiotyki naraz i teraz nie wiem jak stąd wyjść. Oraz nie wiem dlaczego jestem czwarta na Gliście? Całowała się ze wszystkimi w tej szkole. Z facetami, dziewczynami, woźnym, muszę być w pierwszej trójce." Mądrości Brittany bezcenne.

koko1_1

Mądrości c.d.
-Will "Ballada. Ze średniowiecznego angielskiego:"balade". Co oznacza to słowo?
-Brittany -Samca kaczki.
I jak jej nie kochać :)?

koko1_1

inne smaczki: 'Delfiny to rekiny geje', 'Myślę, że mój kot czyta mój pamiętnik', 'Wszyscy myślą, że wyjechałam na wakacje, a zgubiłam się w kanałach', w sprawie rzekomego molestowania przez trener Beist: 'Nie, trener Beist nie dotykała moich piersi, tak naprawdę, ja chciałam dotknąć jej' :D

Rokamadour

i kiedy will mówi, apelując do chóru "(...) nie wylewajmy dziecka z kąpielą", a ona z taką powagą na twarzy "ja raz wylałam" :P

elis_webber

Albo kiedy Will wypytywał o to kto stworzył Glistę ona odpowiedziała: Nie potrafię włączyć komputera :D

Queen_J

Albo jeszcze jak całowała się z Kurtem.
K:Jak smakują usta chłopców?
B: Zazwyczaj jak dip albo hamburgery.... Albo jak moje pachy. Podnieca mnie jak ktoś całuje moje pachy ;-)

Queen_J

W: Wiecie co to jest duet?
B: Koc. :D

Albo:
B: Chciałam zamówić długie spaghetti, żeby było jak w "Zakochanym kundlu". Próbowałam już turlać klopsiki nosem.
xD

Queen_J

Nikt nigdy nie nauczył mnie czytać kalendarza :) z odcinka 13 drugiego sezonu

katie_17

s02e02: Ja nie myję zębów. Przepukuję je tylko sodą. Myślałam, że doktor Oetker jest dentystą! :D

koko1_1

Najlepsze teksty miała z mikołajem i ostatnio z ciążą :D

___PREDATOR___

Dobry tekst to jak powiedziała,że nauczyciele kazali jej chodzić na wagary wtedy poprawi swoje stopnie. :)

zybi_2

ja pamietam jeszcze taki tekst Brittany:) sytuacja kiedy wszyscy rozmawiaja przez telefon i w pewnym momencie Kurt mowi do Santany ze to ona pewnie powiedziala Rachel o Quinn i Pucku bo jest zazdrosna o Pucka, bo z nim chodzi. I na to Santana mowi ze seks to nie randki i tekst Brittany: "Wlasnie gdyby seks to byly randki to ja i Santana chodzilybysmy ze soba".

I tekst o tym ze chodzi z siedmiolatkiem i jest on super cute:) i gra w pilke z jej siostra........:D:D:D Brittany jest super:D

ewcynka16

Mi przypomniała się sytuacja, w której każdy z nich mówił coś miłego o Willu, i Brittany powiedziała, że nauczył ją alfabetu. Bo zacięła się na "m" i "n", gdyż były dla niej zbyt podobne xD

elfka77

Mój ulubiony teks to o ciąży, że ma ciasto w piekarniku, bo bocian sobie zbudował gniazdo koło jej domu a przecież bociany przynoszą dzieci :)

XxXzywy92

ma najlepsze teksty z glee :D

koko1_1

a.) gdy całowała się z Kurtem, wszedł jego ojciec, bla bla bla, "zabezpieczajcie się"- czy on miał na myśli alarm antywłamaniowy?? / mina Kurta nieziemska :P/
b.) gdy podpisywała zgodę na wystrzelenie się z armaty- ile "M" ma litera "R"?
c.) stop przemocy- gdy Quinn i Santana zaczęły się bić, powiedziała to tak poważnie, że aż się zakrztusiłam krokietem :P
d.) u dentysty- proszę nie wyrywać wszystkich zębów, będę wyglądać jak duży bobas z piersiami
e.) gdy "chodziła" z Kurtem - teraz wiem, ajk to jest chodzić z bobasem
Tych jest tekstów jest baaardzo dużo, ale nie da się wszystkich zapamiętać :)

koko1_1

B: czy mogę dostać niebieską szczoteczkę?
Carl : jasne możesz dostać 12.
B: czy jesteś kotem?

A_Lest

albo jeszcze jak Jessie pierwszy raz przyszedl z Willem i Will mowi ze witamy Jessiego w druzynie i takie blablabla, wszyscy sie klóca a Brit podnosi reke i pyta: "Czy to panski syn?"..... pewnie przez te kamizelki:D

ewcynka16

Sue pokazuje Brittany brokuła i pyta się: Wiesz co to jest?
Brittany na to: drzewo gumisiów?

Guziii

16. odcinek drugiego sezonu
Schu: Pomyślcie o swoich ulubionych piosenkach.
Britt: "Moja opaska" (napisała ją Rachel; ta infantylna piosenka rzeczywiście traktuje o opasce na włosy :D)

Ununpentium

Ta sama scena
Will - I o czym są te wszystkie piosenki (chodziło mu że o bólu i cierpieniu)?
Britt - O opaskach

Ogólnie każdy zdanie wypowiedziane przez Brittney jest cudownie absurdalne :D I ta jej poważna mina przy wypowiadaniu tych tekstów mnie rozwala :)

Ardhiel

Heather Morrison pokazuje swój niesamowity dystans do siebie :) gra tak głupią osobę,z tak poważną miną . To się ceni!

- Jesteś naprawdę seksowna (do Britney Spears)
- A ty miła
- I z twoich ust ładnie pachnie
- Tobie też a wiesz dlaczego? Bo to tylko sen.
- Wow

- Jak smakują usta chłopców? (Kurt)
- Jak dip, albo hamburgery albo jak moje pachy... Lubię jak ktoś całuje moje pachy

-Ja nie myję zębów , tylko przepłukuję je sodą, myślałam ze dr Oetker był dentystą :D

-Delfiny to geje rekiny

-Myślałam,że jest zima, bo nikt nie nauczył mnie kalendarza

I jak Sue ją wkręciła,że armata ma dzieci ;DD hahahaha

i kocham Ją w scenie z magicznym grzebieniem :D i odcinek z mikołajem i armatą, jest niesamowita!

noirepelote

Albo jak w 14 odcinku 2 sezonu podczas występu wszyscy sie porzygali z przepicia a Britt na to "Wszyscy pijcie odpowiedzialnie"XD albo w 14 odcinku 1 sezonu Santana i Britt były na randce z Finnem i na maksa obgadywały Rachel, a Finn, że Rachel jest w sumie spoko na co Brittany: 'Finn that's rude";))

Santana:You're my best friend
Brittany: me too;)

użytkownik usunięty
Bisexidryna

The Rocky Horror na samym początku
Kurt: Za co się przebierzesz?
Britt : Alergię na orzechy

bez Britt nie wyobrażam sobie serialu.

"Kiedy kucyk zrobi dobry uczynek otrzymuje róg i zostaje jednorożcem, i robi kupki z waty cukrowej, aż w końcu zapomina, że jest magiczny. I wtedy jego róg odpada.

A czarne jednorożce zostają zebrami."

no i

nauczycielka: What’s the capital of Ohio?
Brittany: O!

:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones