Ville Valo

Ville Hermanni Valo

7,8
13 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Ville Valo

Ville Valo jest dobrym wokalistą jednak jego zespól czyli HIM nie jest tak doskonały jak inne zespoły rockowe do Metallicki HIM daleko.Valo świetnie udzielił się z natalią Avelon w piosence Summer wine choć najlepiej mu wyszło z Apocaliptica i ze swoim rodakiem z The Rasmus Laurim w piosence Bettersweet.

DoktorLejdo

Najlepsze fińskie zespoły to HIM i Nightwish. Ja uważam, że również jedne z najlepszych na świecie. Nie wiem, pod jakim względem uważasz, że HIM daleko do Metalliki. HIM gra trochę inną muzykę niż Metallika, co nie znaczy, że gorszą. Ville Valo jest genialnym wokalistą, choć ma całkiem inny wokal niż James z Metalliki. A to, że HIM nie sprzedał tyle płyt co Metallika jest spowodowane wyłącznie tym, że nie pochodzi ze USA.

lolia_2

Mowisz ze HIM i Nightwish sa najlepsze a nie lubisz The rasmus czy Lordi???

DoktorLejdo

Nie twierdzę, że Rasmus czy Lordi to złe zespoły. Po prostu uważam, że Him i Nightwish są lepsze. Ville Valo na przykład jest lepszym wokalistą niż Laurie z Rasmus, pisze też lepsze piosenki. A z zespołów europejskich uwielbiam jeszcze Within Temptation.

lolia_2

Chyba ze tak Vielle Valo ma wokal doskonaly.

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

Może się zapisać do Punk Syndrome :), właściwie grał głównie covery jak Solitary Man nie znam jego autorskich piosenek.

lolia_2

HIM sie rozpadl a szkoda bo bym sie wybral na ich koncert jak ostatnio na The Rasmus w Krakowie

sador1991

Ville Valo wydaje solową płytę i wystąpi w lutym w Krakowie.

sador1991


Ville valo wydaje solową płytę i wystąpi w lutym w Krakowie.

lolia_2

Jednak nie będzie wykonywał piosenek z HIM tylko swoje solowe

DoktorLejdo

DoktorLejdo Bardzo nietrafionym pomysłem jest porównywanie zespołu Metallica do HIM.
Metallica to zespół przede wszystkim trash metalowy ( czyli nie jest typowy zespół rockowy ponieważ charakteryzuje się dużo mocniejszym brzmieniem). HIM jest to zupełnie coś innego , mówią o sobie że tworzą love metal , ich brzmienia miejscami wpadają w heavy metal , rock gotycki itd. Są to dwa odrębne zespoły o ogromnie zróżnicowanej twórczości , brzmieniach, przekazach artystycznych których nie sposób ze sobą zestawić .

lolia_2
Co do HIM i Nightwish nie wysnuwałbym tak śmiałej tezy iż są najlepszymi Fińskimi zespołami . Jest wiele fantastycznych zespołów o których nie słyszymy często w opinii publicznej a robią kawał dobrej roboty .

Jeszcze jedno Lordi .

Lordi ten zespół śmie nazywać się zespołem heavy metalowym bądź hard rockowym a na jednym ze swoich "fantastycznych koncertów" zostali przyłapani ze grają z palyacku - taki wybryk jest niedopuszczalny jeśli gra się taką muzykę . Totalny upadek ...

michkup

Musze przyznać że masz racje w zupełności a co powiesz o The Rasmus grają rocka czy coś innego???

DoktorLejdo

Jeżeli chodzi o The Rasmus to niestety nie zagłębiałem się w ich muzykę więc nie mogę się wypowiedzieć . Pozdrawiam

michkup

Jest to mój ulubiony zespół rockowy wole ich bardziej nawet od Metallicki jednak ostatnią płtę mieli kiepską.

DoktorLejdo

Najnowsza płytka nie zapowiada się na coś na klasę Hide from the sun bo od ostatniego albumu z 2012r The Rasmus gra bardziej łagodnie

DoktorLejdo

o tak, uwielbiam tę piosenkę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones