PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 182
oceny
7,3 10 1 46182
6,7 7
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Samuel Larsen

ocenił(a) serial na 10

On jest świetny, nie uważacie?! Kocham go poprostu - ma taki świetny głos i ogólnie wielki talent. W jego wykonaniu "Stereo hearts" zakochałam się od pierwszego słuchania!
Szkoda trochę, że mu dali taką rolę, bo chłopakowi będzie się trudniej wykazać i wykorzystać swój potencjał. No ale mam nadzieję, że dadzą mu jeszcze jakiś większy wątek, fajnie by było gdyby Joe chodził z Quinn, bo widać, że ją do niego ciągnie, a też scenarzyści ją trochę zaniedbują... Wogóle to myślałam, że będzie miał trochę inną rolę, po tym jak obejrzałam Stereo hearts - myślałam, że będzie słodkim romantykiem z dredami, któremu podoba się Rachel i stara się jej uświadomić, że na Finnie świat się nie kończy i że są różni fajni faceci... no ale dobrze, że przynajmniej jest;)) Uhh... ale się rozpisałam.
Piszcie co o nim myślicie!!

Clary10

cóż, ja go polubiłam już w The Glee Project, ma świetny głos, podoba mi się jego pomysł na wygląd, osobowość, itp. lubię go słuchać, trochę bawi mnie to, że akurat ten element jego charakteru wykorzystali do postaci. fajnie, jakby Joe zakręcił się koło Quinn, niech ma dziewczyna trochę radości z życia ;)

Clary10

Też właśnie miałam wrażenie, że Samuel śpiewa do Rachel i bardzo mnie to zdziwiło:P jak dla mnie bez szału na razie, rzeczywiście dostał wątek mało interesujący, ale ej, jest dość oryginalny i wnosi z sobą trochę świeżości do serialu. Zobaczymy, jak dalej, aczkolwiek nie widzę Quinn z nim... tylko z Samem:<

ocenił(a) serial na 10
elfka77

Quinn z Samem napewno nie będzie bo Sam kocha Mercedes, no ale przyznam że lubiłam ich razem. Myślę że Quinn&Joe może być interesującym połączeniem, a w ostatnim odcinku widać było że Quinn go lubi. Zresztą czytałam na jego twitterze, był wpis że właśnie skończył kręcić scenę z niesamowitą Dianną Agron(Quinn)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones