Glee (2009-2015)
Glee: Sezon 3 Glee sezon 3, odcinek 4
odcinek Glee (2009-2015)

Skarb skrzata

Pot O' Gold 44m
8,3 1 355
ocen
8,3 10 1 1355
Glee
powrót do forum s3e4

Sezon 3 Odcinek 4

ocenił(a) serial na 7

Ponieważ ginę w męczarniach oczekując na następny odcinek, który będzie dopiero 1.11 (!)
postanowiłam, że tutaj na tym forum możemy pododawać jakieś informacje na temat tego
nadchodzącego odcinka aby umilić nam to straaaszne czekanie.

OTO MOJE INFO :
http://lucycabooseylovestroutymouth.tumblr.com/post/11829073665

ocenił(a) serial na 8
kara_kwiatek

kogo obchodzi czwarty odcinek w świetle spoilerów piątego?? :D natorycznie o nim zapominam.

ocenił(a) serial na 7
bubble_factory

no to może być o 5 i o 4 :D to co tam ciekawego masz o 5 ? :D

ocenił(a) serial na 8
kara_kwiatek

Grant Gustin will play Sebastian. Sebastian is the opposite of Kurt in every way.
Kurt and Blaine have a make-out scene in the back of Blaine’s car. They are both drunk. More about this spoiler here and here
The gay bar is having a Drag Queen Night.
Blaine dances with other guys. (Extra’s)
”Fans will get to witness both Rachel and Kurt taking a huge step in the sex department” — Examiner.com and ”It looks like Klaine and Finchel fans will have something to celebrate” —TvLine.com
Kurt and Blaine do have sex. Ausiello and other sources (re)-confirmed this.
We will see Kurt in a territorial light.

ocenił(a) serial na 10
bubble_factory

właśnie przeczytałam,że Kurt i Blaine postanawiają jednak zaczekać

ocenił(a) serial na 8
gwiazdka123_2

niemożliwe.

ocenił(a) serial na 10
bubble_factory

tego właśnie w glee nie lubię. sezon dopiero zaczął się rozkręcać a tu miesięczna przerwa. nie mogę się doczekać. piąty odc. zapowiada się niesamowicie. postać sebastiana wydaje sie interesująca. podobno będzie starał się poderwać blaine'a. w barze dla gejów kurt spotka karofsky'ego. ale wcześniej czeka nas odc czwarty, gdzie międz innymi zobaczymy
http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2011/10/glee-preview-pot-o-gold-songs-kl aine-scoop.html
dla mnie bomba

ocenił(a) serial na 10
raven46

no właśnie też jestem zawiedziona troszkę, bo cały miesiąc wszyscy się tym podniecali, a tu okazuję się że nic z tego nie będzie, ale z jednej strony to nawet podoba mi się to że chcą zaczekać, w tych czasach niewiele jest takich par i to sprawia że są tacy wyjątkowi i przynajmniej nie zrobią tego w tym samym odcinku co Finnchel, może na walentynki?:) A jeśli chodzi o Sebastiana to już nie mogę się go doczekać, Grant wygląda niesamowicie HOT w mundurku i już go uwielbiam, mimo że prawdopodobnie namiesza w Klaine, ale zazdrosny Kurt to jest coś co chcę zobaczyć:) Last Friday Night boskie:) Jakie słodkie Klaine, Blainechel i w ogóle wszyscy, strasznie mi się podoba, hahahaha miny Santany- bezcenne

gwiazdka123_2

oj tak, odcinek piąty to będzie coś :D czwarty również się dobrze zapowiada, ale piąty... już nawet nie chce mi się wypisywać tak dużo będzie tych fajnych rzeczy :D

na tej stronie pod tym artykułem, w którym pojawiło się info, że nie będzie seksu pojawiły się komentarze, że ponoć tam czasami pisali jakieś nieprawdziwe spoilery albo przekręcali fakty, więc jest szansa, że Klex będzie. zresztą Jim Cantiello, który kocha Klaine zamieścił u siebie już dawno temu (zresztą od niego było chyba pierwsze info), że będzie seks, a on nie zrobiłby nam takiego świństwa ;) więc jestem dobrej myśli

ocenił(a) serial na 9
Chemical_Paige

Ja ni nie mówie, ale 7 odcinek nosi tytuł "I Kissed a Girl";DD może trochę Brittany??;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones